Dekanın Mesajı
Dekanın Mesajı
 
Sevgili Öğrencilerim,
 
Öncelikle Kayseri Üniversitesi’nin öğrencisi olmanızdan dolayı sizleri tebrik ediyorum. Bu kurumun seçkin bir unsuru olan Uygulamalı Bilimler Fakültesi, her biri alanlarındaki akademik başarıları ile kendilerini kanıtlamış öğretim elemanları ve uzman idari kadrosu ile sizlerin hizmetindedir.
 
Dört yıllık eğitim programları ile Kayseri Üniversitesi Uygulamalı Bilimler Fakültesi olarak bünyemizde yer alan Muhasebe ve Finans Yönetimi, Uluslararası Ticaret ve Lojistik, İnsan Kaynakları Yönetimi Bölümleri’nden mezun olan öğrencilerimizin yönelecekleri meslekler ülkemizde ve dünyada sürekli olarak gelişmeye devam eden cazip iş alanlarını oluşturmaktadır.
 
Fakültemizde öğrencilerimize kaliteli bir teorik eğitim ve eğitim-öğretim süresince sağlanan işyeri uygulamaları ile mesleki donanım imkânı sunmaktayız. Bölümlerimizde yer alan ders içerikleri sanayi ile işbirliği içerisinde, ilgili alanda iş hayatındaki ihtiyaçlar göz önünde bulundurularak belirlenmekte ve güncellenmektedir. Bu sayede, mezunlarımızın sektöre yön verecek şekilde, güncel bilgi ve uygulamaya yönelik donanıma sahip, iş dünyasının ihtiyaç duyduğu alanında yetişmiş birer birey olarak iş hayatına kazandırılması öncelikli hedeflerimiz arasındadır.
 
Değerli öğrencilerimize Kayseri Üniversitesi Uygulamalı Bilimler Fakültesi mezunu olmanın hayatlarında yaratacağı farkla  başarılarının daim olduğu, sağlık ve mutluluk dolu bir hayat diliyor, üniversite çağındaki gençlerimiz sizleri de teori ve uygulamalardan oluşan nitelikli eğitim programlarımızın yaratıcı ve yetkin mezunları olmak üzere, üniversitemiz ve fakültemizin sunduğu zengin öğrenim imkanlarından yararlanmaya davet ediyorum.
 
 
                                                                                             Prof. Dr. Derviş BOZTOSUN
                                                                                            Uygulamalı Bilimler Fakültesi Dekan V.
 
Adres : Erciyes Üniversitesi Merkez Kampüs
Telefon : 0-352-207-6666,43500 0-352-438-0664
Faks : 0-352-438-0665
Öğrenci İşleri : 0-352-207-6666,10500
E-Posta : ubfkayseri.edu.tr
Copyright © 2013 - 2014 / Tasarım & Programlama: Erciyes Üniversitesi Bilgi İşlem Daire Başkanlığı Web Grubu